Kotwica II Kołobrzeg vs Wieża Postomino 3:1 (0:0) – podsumowanie

Kotwica II Kołobrzeg vs Wieża Postomino 3:1 (0:0)
Bramki : 1:0 Daniel Chyła 65’, 2:0 Adrian Szynka 69’, 2:1 Wieża Postomino 77’(k), 3:1 Andrzej Łyszyk 82’

Skład Kotwicy : Jakub Górski, Daniel Chyła, Krzysztof Kamiński, Mateusz Żyła, Mateusz Czapłygin, Oskar Stępień, Patryk Jakubowski(46’ Andrzej Łyszyk), Adrian Szynka, Marcin Nowicki(75’ Piotr Strycharz), Mikołaj Ścirka(63’ Kacper Wojtczak), Maciej Gaszka(20’ Oliwer Kowalik)

W 4 kolejce spotkań ligi okręgowej drugi zespół Kotwicy Kołobrzeg pokonał na boisku w Gościnie drużynę Wieży Postomino 3:1. Plaga kontuzji w zespole rezerw spowodowała ,że w ekipie prowadzonej przez trenera Kamila Chicewicza zagrało, aż dziewięciu zawodników z szerokiej kadry trzecioligowca. Na początku meczu urazu doznał młody napastnik Maciej Gaszka i z tego też powodu musiał opuścić boisko już w 20 minucie. To skomplikowało nieco sprawę szkoleniowcowi, gdyż etatowy napastnik rezerw Hubert Cybulski, również z powodu kontuzji nie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Mimo dużej przewagi bramki dla naszego zespołu padły w końcowej fazie meczu. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Daniel Chyła dobijając strzał z rzutu wolnego Adriana Szynki. Po pięciu minutach było 2:0 dla kołobrzeżan, tym razem Szynka sam sfinalizował akcję Biało-niebieskich i pewnym uderzeniem po ziemi pokonał golkipera gości. Przyjezdni poderwali się w tym momencie do ataku i w nagrodę dostali rzut karny podyktowany za zagranie piłki ręką przez jednego z defensorów Kotwicy. Gdy wydawało się, że w końcówce będziemy mieli spore emocje, Andrzej Łyszyk pięknym strzałem w samo okienko ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Biało-niebieskich.