Klubowa wigilia Kotwicy

W czwartek 20 grudnia na Stadionie Miejskim im.S.Karpiniuka odbyło się spotkanie wigilijne w którym uczestniczyli najmłodsi zawodnicy Biało-niebieskich, rodzice, trenerzy oraz władze klubu i miasta.

Spotkanie otworzył Prezes Adam Dzik składając wszystkim bożonarodzeniowe życzenia. Wigilia przebiegała w iście świątecznym atmosferze głownie dzięki występom młodych artystek z zespołu Tirlitonek, które wraz ze swoją opiekunką Panią Marią Dudek postanowiły być tego wieczoru z Kotwicą. Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców mogliśmy skosztować domowych wypieków, posmakować barszczu oraz przegryźć pyszne pierogi. Gdy do tego wszystkiego dodamy mało świąteczne, ale za to rozpływające się w ustach najlepsze lody w mieście z Odlodowa ( wielkie dzięki dla właściciela Marcina Baczewicza), to jesteśmy przekonani, że każdy wracał do domu z uśmiechem na twarzy. Zwłaszcza, że Prezes Adam Dzik obdarował każdego młodego zawodnika prezentem w postaci worka i bidonu z herbem naszego klubu.

Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Karaźniewicz-Deczyńskiej – Dyrektor Zespołu Szkół nr1 im.Henryka Sienkiewicza oraz Pani Elżbiecie Downarowicz Z-ca Dyrektora RCK za pomoc techniczną w obsłudze Wigilii. Dziękujemy również Tirlitonkom oraz ich „Szefowej” Pani Marii Dudek a także Panu Marcinowi Baczewiczowi z Odlodowa.