Bezbramkowy remis Kotwicy II w Barwicach

W bardzo trudnych warunkach przyszło rywalizować zespołom Błoni Barwice i Kotwicy II Kołobrzeg w 19 kolejce rozgrywek ligo okręgowej.

Bardzo grząskie boisko nie ułatwiało gry obu zespołom a płka często zatrzymywała się w kałużach wody, które zalegały na murawie boiska w Barwicach. Jako pierwsi groźnie zaatakowali kołobrzeżanie i już w drugiej minucie meczu Mikołaj Ścirka umieścił piłkę w bramce miejscowych. Niestety pozycji spalonej w tej sytuacji dopatrzył się arbiter tego spotkania i gol nie został uznany. W dalszej części gry znakomitą okazję do otwarcia wyniku mieli miejscowi, którzy trzykrotnie uderzali z bliska na bramkę Bartosza Piotrowskiego. Na nasze szczęście za każdym razem strzały były zblokowane lub wyśmienicie bronił Piotrowski. Mimo lekkiej przewagi w całym meczu Biało-niebiescy nie byli w stanie pokonać bramkarza miejscowych i spotkanie z liderem rozgrywek zakończyło się podziałem punktów.

Poza wynikiem sportowym należy pochwalić zawodników obu drużyn, że w trudnych warunkach szanowali zdrowie przeciwników. Na wysokości zadania stanęła również trójka sędziowska.

Za tydzień kołobrzeżanie zagrają w Kołobrzegu z sąsiadem z ligowej tabeli zespołem Wybrzeża Biesiekierz.