[info meczowe] Górnik Konin – Kotwica Kołobrzeg

Gramy z Górnikiem w Koninie
Informacje dotyczące składu obu drużyn znajdziecie tutaj

Niestety z przyczyn od nas niezależnych, uniemożliwiono nam transmitowanie meczu na naszym kanale na Youtube.
Transmisję z meczu naszej drużyny będzie można jednak obejrzeć na żywo dzięki transmisji w TV Wielkopolska
Za utrudnienia przepraszamy.

INFO MECZOWE

Do 26 minuty wynik meczu: 1:1. Strzelcem bramki dla Górnika był w 8 minucie Kaczyński natomiast dla Kotwicy bramkę wyrównującą zdobył w 15 minucie Retlewski.

Konrad Zaharski obronił rzut karny

Do przerwy wynik utrzymał się bez zmian 1 : 1

Kotwica traci bramkę – strzelcem Sobieraj w 48 minucie
Wynik: 2:1 dla Górnika

W 69 minucie bramkarz Górnika faulował w polu karnym zawodnika Kotwicy za co został ukarany czerowną kartką

Karnego na bramkę zamienia Adrian Szynka !!!

2:3 dla Kotwicy Kołobrzeg – strzelcem bramki Przemysław Szur w 73′

Koniec spotkania

Inne mecze 20 kolejki

W dwóch rozegranych do tej pory meczach 3 ligi grupy drugiej mieliśmy niespodziankę w Bydgoszczy, gdzie miejscowy Chemik pokonał czwartą w ligowej tabeli Radunię Stężyca 2:1. Blisko sensacji było we Wronkach. Dopiero w doliczonym czasie gry rezerwy Lecha Poznań zdobyły zwycięską bramkę w spotkaniu z KP Starogard Gdański. Wynik końcowy 2:1 dla Lecha II.