Wygrana na wyjeździe z Olimpem Złocieniec

W sobotę 13.04.2019 r. na stadionie miejskim w Złocieńcu odbył się kolejny mecz o mistrzostwo klasy Okręgowej Olimp Złocieniec – Kotwica II Kołobrzeg.
Drużyna gospodarzy zajmowała ostatnie miejsce w tabeli zdobywając 14 punktów w 22 meczach. Nasza drużyna wzmocniona zawodnikami z pierwszego zespołu, który nie grał meczu w ten weekend, była niekwestionowanym faworytem. Pierwsza połowa, rzeczywiście  układała się pod dyktando zawodników Kotwicy. Tworzyliśmy składne akcje po których padły 3 bramki (7` Damian Kupisz, 21` Gabriel Nowak, 35` Damian Kupisz).
W drugiej połowie Kotwica dalej prowadziła grę, długo utrzymując się przy piłce. Jednak liczne akcje kończyły się niepowodzeniem. Albo piłka mijała bramkę, albo bramkarz stawał na wysokości zadania. Natomiast drużyna Olimpu onieśmielona w pierwszej połowie obecnością zawodników z wyższej klasy rozgrywkowej, ruszyli z animuszem. Groźne kontrataki przyniosły efekt w postaci rzutu karnego. Jakub Górski był bardzo bliski obrony, lecz nie zdołał obronić silnego strzału zawodnika Olimpu Złocieniec (60` Tomasz Dusza). Po bramce Olimp tym śmielej atakował ale nasz bramkarz spisywał się bardzo dobrze. Ostateczny wynik zawodów Olimp Złocieniec 1:3 MKP Kotwica II Kołobrzeg.