Juniorzy ulegli Arkonii Szczecin 2:0

Nasza drużyna Juniorów Starszych w Niedzielę (14.04.2019) brała udział w meczu o mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Gospodarzem zawodów była Arkonia Szczecim.

Mimo dobrej postawy młodych zawodników MKP Kotwicy mecz wygrała drużyna Arkonii 2:0. Kotwica grała bez kontuzjowanego bramkarza Mateusza Malinowskiego, który przed meczem nabawił się urazu nadgarstka.

Nasza drużyna nastawiona na budowanie koronkowych akcji, kreowanych głównie poprzez Hugo Bartkowiaka,  nie potrafiła wykończyć licznych sytuacji bramkowych. Arkonia, przeprowadzała liczne, składne akcje ale w bramce doskonale spisywał się Mateusz Stencel. Mimo tego Arkonia dwa razy wykorzystała niezdecydowanie naszych obrońców.

Następny mecz juniorów rozegrany zostanie 28.04.2019 o godzinie 15:00 w Kołobrzegu. Przeciwnikiem będzie Świt Skolwin.