7 turniej Bałtyckiej Ligi Żaka sezonu 2018/2019

5 maja 2019 r. na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu został rozegrany 7 turniej Bałtyckiej Ligi Żaka sezonu 2018/2019. Zmagania rozpoczęły się o godz. 9.00, a skończyły o 12.30. Organizatorem turnieju był Marcin Ziółkowski. Gospodarzem imprezy był zespół – MKP KOTWICA KOŁOBRZEG.

W trakcie zmagań żaków nie jest prowadzona punktacja zespołów. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna. Dla większości zespołów był to już 7 turniej sezonie 2018/2019.

Mecze rozgrywane były na 3 boiskach w systemie „każdy z każdym” i trwały 15 minut. Zespoły składały się z 4 zawodników w polu oraz bramkarza. Rozegrano 33 spotkania, a pozostałe 33 zostaną rozegrane podczas turnieju w dniu 19 maja 2019 r., również na obiektach MOSiRu w Kołobrzegu. Gospodarzem będzie MKP Kotwica Kołobrzeg.

Spotkania sędziowali piłkarze pierwszej drużyny MKP Kotwicy Kołobrzeg.

Lp.

Nazwa drużyny Trener/Kierownik Ilość turniejów

1.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg I Paweł Waśków

7

2.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg II Paweł Waśków

7

3.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg III Paweł Waśków

7

4.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg IV Paweł Waśków

7

5.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg V Leszek Ristau

7

6.

Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg VI Leszek Ristau

7

7.

MKP Kotwica Kołobrzeg I Marcin Ziółkowski

7

8.

MKP Kotwica Kołobrzeg II Marcin Ziółkowski

7

9.

MKP Kotwica Kołobrzeg III Marcin Ziółkowski

7

10.

MKP Kotwica Kołobrzeg IV Maciej Wachowski

7

11.

MKP Kotwica Kołobrzeg V Adrian Szynka

3

12. Jantar Siemyśl Karol Mata

1

 

Jako organizatorzy zadbaliśmy o poczęstunek w postaci owoców, kanapek oraz ciastek. Ślemy duże podziękowania rodzicom dzieci grających w zespołach MKP Kotwica Kołobrzeg, którzy stanęli na wysokości zadania i wspomogli nas przy organizacji turnieju.

Ogromne podziękowania dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu za udostępnienie Euroboiska. Poprzez przygotowanie 3 boisk, cały turniej przebiegł bardzo sprawnie, a każdy z zawodników rozegrał sporą liczbę minut. Wszyscy chłopcy biorący udział w zawodach wracali do domów z dużymi uśmiechami na twarzach.

Zdjęcia wykonał Tomasz Kolasa.

Galeria zdjęciowa – tutaj