Podziękowania dla sponsorów i wspierających klub w 2019r.

Zarząd klubu MKP Kotwica Kołobrzeg składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w roku 2019
Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie nasz klub w dalszej działalności.
Efektem tej współpracy jest udział drużyn młodzieżowych w licznych zawodach czy turniejach na których odnoszą liczne sukcesy, a także reprezentowanie naszego miasta na 3 ligowych piłkarskich boiskach. Serdecznie dziękujemy!
Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Kołobrzegu.
Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi, wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu nasz klub może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim, do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw społecznych.
Jednocześnie przy tej okazji w imieniu całego zarządu , kierownictwa i pracowników klubu chciał bym Państwu i na państwa ręce  przekazać życzenia świąteczne dla członków waszych rodzin, radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej owocnej współpracy w nadchodzącym Roku.
Życzy
Zarząd , Dyrektor klubu i pracownicy klubu
Loga każdego z naszych sponsorów znajdują się w u dołu naszej strony internetowej https://kotwicakołobrzeg.com
Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nadchodzącym roku 2020 r.