Zmiany kadrowe, żegnamy 4 zawodników

Z przykrością musimy poinformować żę, w rundzie wiosennej w barwach Kotwicy Kołobrzeg nie zobaczymy 4 piłkarzy naszego klubu. Z klubem pożegnali się Piotr Wojtasiak, Michał Marszałek, Piotr Dudziki i Adrian Cybula. Piłkarze aktualnie poszukują nowych klubów w których będą dalej kontynuować swoją piłkarską karierę.

Piotr Wojtasiak oraz Michał Marszałek przybyli do Kotwicy w sezonie 2018/19 i rozegrali w klubie sporo dobrych spotkań. Jednak w ostatniej rundzie Piotr zaliczył 5 występów, rozgrywając łącznie 132 minuty, a Michała jesienią nie zobaczyliśmy na boisku wcale. Pozostała dwójka zawodników to młodzieżowcy, którzy dołączyli do klubu na początku sezonu 19/20.

Zarząd klubu bardzo dziękuje zawodnikom za dotychczasowe zaangażowanie w grę w barwach naszego klubu i życzy odchodzącym piłkarzom, dużo sukcesów na niwie sportowej jak i prywatnej