Młodzik D1 zwycięża w „Arkonia Cup Zima 2019”

W niedzielę (15.12.19) drużyna MKP Kotwica Kołobrzeg sekcja Młodzika D1 uczestniczyła i zwyciężyła w halowym turnieju piłki nożnej „ARKONIA CUP ZIMA 2019”. Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Skoka pokonała w finałowym spotkaniu drużynę Pogoni I Szczecin. O korzystnym dla Kotwicy wyniku zadecydowały rzuty karne (4:3). Regularny czas gry nie wskazał zwycięzcy a mecz zakończył się wynikiem 1:1. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach po pięć zespołów, systemem ,, każdy z każdym’’. W rywalizacji uczestniczyły następujące zespoły: Pogoń I Szczecin, Arkonia Szczecin, Futbol Factory Przecław, SP Pogoń-Świnoujście, Osadnik Myślibórz, Sparta Gryfice.

Grupa trenera Mariusza z rocznika 2008 już niebawem będzie uczestniczyć w kolejnym turnieju piłki halowej „Chociwel Cup 2019” który odbędzie się 21 grudnia  – życzymy powodzenia.

W nowym roku grę naszych młodzików będzie można oglądać podczas turnieju „Kotwica Cup 2019” organizowanym przez MKP Kotwica, który odbędzie się 26 stycznia w Kołobrzegu

To zwycięstwo sztab szkoleniowy oraz drużyna zadedykowała nieobecnemu z powodów zdrowotnych Miłoszowi Wrońskiemu – Miłosz, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zwycięski skład:

 1. Wiktor Dzikiewicz,
 2. Antoni Węgłowski,
 3. Igor Uszakiewicz,
 4. Kacper Rajkowski,
 5. Jan Wojciechowski,
 6. Jakub Jarosz,
 7. Marcel Molenda,
 8. Igor Grzankowski.

Wyniki turnieju

Wyniki Grupowe:

 • MKP Kotwica – Arkonia I Szczecin   2:1
 • MKP Kotwica – Sparta Gryfice   0:0
 • MKP Kotwica – Osadnik Myślibórz   3:3
 • MKP Kotwica – SP Pogoń-Świnoujście   1:0

Półfinał:

 • MKP Kotwica – Arkonia I Szczecin   1:1 w karnych 3:2

Finał:

 • MKP Kotwica – Pogoń I Szczecin   1:1 w karnych 4:3