Rozpoczynamy okres przygotowań do rundy rewanżowej 2019/2020.

W dniu wczorajszym piłkarze Kotwicy Kołobrzeg po raz pierwszy spotkali się po przerwie świąteczno-noworocznej. Spotkanie rozpoczęło się od wzajemnych życzeń noworocznych. Następnie trener Petr Nemec poprowadził prezentacje założeń w okresie przygotowawczym oraz założenia w nadchodzącej rundzie wiosennej. Po prezentacji piłkarze udali się na trening na boisku, gdzie odbyły się zajęcia mające dać odpowiedź w jakim miejscu jesteśmy jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne. Pomimo święta w testach medycznych wzięli udział wszyscy zawodnicy będący w kadrze seniorów. Przygotowania do nowej rundy rozpoczęły się intensywnie, by dobrze przygotować zespół do pościgu za liderem naszej grupy.

Cel który został postawiony przed drużyną seniorów jest bardzo precyzyjnie określony, to awans do drugiej ligi, cel bardzo ambitny ale przy pełnej mobilizacji realny do zrealizowania .

Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, Kotwa rozegrają 7 sparingów. O miejscu i czasie rozgrywanych sparingów, będziemy informować na bieżąco. (http://kotwicakolobrzeg.com)