Mija kolejny tydzień przygotowań – jutro kolejny mecz sparingowy

Kolejny tydzień przygotowań za nami. Czas ten minął pod znakiem obozu dochodzeniowego. Treningi odbywały się 3 razy dziennie. Piłkarze rozpoczynali swoją pracę o godzinie 7.45 na plaży, następnie w planie były zajęcia siłowe z elementami fitness. Zawodnicy Petra Nemeca dzień treningowy kończyli na treningach z piłka na boisku.

Piłkarze pracowali głównie nad przygotowaniem tlenowym oraz wzmacnianiem siły i ogólna wytrzymałością. Z drużyną trenuje 3 testowanych zawodników, dodatkowo szanse treningów z pierwszy drużyną dostali chłopcy z Kołobrzegu – Lewicz, Trzaskoma i Jasiński. Całe szczęście ten trudny okres przetrwaliśmy bez urazów co jest bardzo pozytywna informacja. Podsumowaniem tygodnia będzie jutrzejszy sparing z Gryfem Słupsk. Jutrzejszy rywal „biało niebieskich” aktualnie grywa w zawodach IV ligi w grupie pomorskiej.

Mecz odbędzie się jutro na kołobrzeskim euroboisku o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Kotwicy.

Po sparingu zespol otrzyma dwa dni wolnego, do zajęć wrócimy we wtorek. W przyszłym tygodniu piłkarze będą trenować dwa razy dziennie, a tydzień zakończy się sparingiem z Błękitnymi w Stargardzie