Marcin Trojanowski odchodzi z Kotwicy

Marcin Trojanowski nie będzie już piłkarzem Kotwicy Kołobrzeg. We wtorek 29-letni pomocnik zmienił barwy klubowe i w przyszłej rundzie zobaczymy go w drużynie pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice.

Marcin nad morze przeprowadził się z Gniezna jesienią w sezonie 2018/19. Zawodnik ten wielokrotnie pokazywał się z bardzo dobrej, piłkarskiej strony. W barwach Kotwicy Marcin rozegrał łącznie 29 spotkań i zdobył łącznie 11 bramek. W obecnym sezonie było jednym z czołowych strzelców naszej drużyny (8 bramek) co zwróciło uwagę Chojniczan,  którym w obecnym sezonie nie idzie zadowalająco i bronią się przed spadkiem z pierwszej ligi.

Marcin dziękujemy serdecznie za walkę i poświęcenie dla naszej drużyny oraz wiele niezapomnianych momentów, które mieliśmy okazję dzięki niemu przeżyć. Życzymy powodzenia w dalszej karierze