Plan turnieju „KOTWICA CUP” 2020
W niedzielę 26 stycznia w halach sportowych „Millenium” (ul. Łopuskiego 38) oraz „OPP” (ul. Mazowiecka 1) obędzie się kolejna edycja turniej piłki halowej „KOTWICA CUP” 2020. Na boiskach zaprezentują się drużyny Młodzików z rocznika 2008. Poniżej prezentujemy szczegółowy plan turnieju.
Pobierz plan turnieju – tutaj
Rozkład wydarzeń
Godzina | Wydarzenie | Miejsce |
8:20 | STAWIENNICTWO DRUŻYN | Hala Milenium ul. Łopuskiego 38 |
08:25 | ODPRAWA TRENERÓW | Hala Milenium ul. Łopuskiego 38 |
09:00 – 12:15 | MECZE W GRUPOWE | GRUPA A – HALA MILENIUM (ul. Łopuskiego 38) GRUPA B – HALA OPP (ul. Mazowiecka 1) |
12:15 – 13:00 | PRZERWA | drużyny grupy „B” udają się do hali Milenium |
12:15 – 14:00 | CIEPŁY POSIŁEK | Hala Milenium ul. Łopuskiego 38 |
13:00 – 16:20 | FAZA PUCHAROWA | wszystkie mecze hala Milenium |
Podział Grup
LP. | GRUPA „A” HALA MILENIUM (ul. Łopuskiego 38) |
LP. | GRUPA „B” HALA OPP (ul. Mazowiecka 1) |
1 | MKP Kotwica Kołobrzeg II | 1 | Jantar Ustka |
2 | Salos Szczecin | 2 | Football Arena Szczecin |
3 | Bałtyk Koszalin | 3 | Energetyk Gryfino |
4 | Chrobry Drzonowo | 4 | Gwardia Koszalin |
5 | Flota Świnoujście | 5 | AP Reissa Ustronie Morskie |
6 | Football Factory Przecław | 6 | MKP Kotwica Kołobrzeg I |
Terminarz fazy grupowej
Kolejka | Godzina | GRUPA „A” | GRUPA „B” |
1 | 09:00 – 09:12 | 1A – 2A | 1B – 2B |
2 | 09:13 – 09:25 | 3A – 4A | 3B – 4B |
3 | 09:26 – 09:38 | 5A – 6A | 5B – 6B |
4 | 09:39 – 09:51 | 1A – 4A | 1B – 4B |
5 | 09:52 – 10:04 | 2A – 3A | 2B – 3B |
6 | 10:05 – 10:17 | 4A – 6A | 4B – 6B |
7 | 10:18 – 10:30 | 1A – 5A | 1B – 5B |
8 | 10:31 – 10:43 | 3A – 6A | 3B – 6B |
9 | 10:44 – 10:56 | 2A – 4A | 2B – 4B |
10 | 10:57 – 11:09 | 3A – 5A | 3B – 5B |
11 | 11:10 – 11:22 | 1A – 6A | 1B – 6B |
12 | 11:23 – 11:35 | 2A – 5A | 2B – 5B |
13 | 11:36 – 11:48 | 1A – 3A | 1B – 3B |
14 | 11:49 – 12:01 | 4A – 5A | 4B – 5B |
15 | 12:02 – 12:14 | 2A – 6A | 2B – 6B |
Terminarz fazy pucharowej
Kolejka | Godzina | Mecze pucharowe |
¼ FINAŁU | ||
16 | 13:00 – 13:12 | 1A – 4B |
17 | 13:13 – 13:25 | 2A – 3B |
18 | 13:26 – 13:38 | 1B – 4A |
19 | 13:39 – 13:51 | 2B – 3A |
MECZE O MIEJSCA 9-12 | ||
20 | 13:52 – 14:04 | 5A – 6B |
21 | 14:05 – 14:17 | 6A – 5B |
MECZE O MIEJSCA 5-8 | ||
22 | 14:18 – 14:30 | Przegrani ćw. 1A /4B – 2B /3A |
23 | 14:31 – 14:43 | Przegrani ćw. 1B /4A – 2A /3B |
PÓŁFINAŁY | ||
24 | 14:44 – 14:56 | Zwycięzcy ćw. 1A /4B – 2B /3A |
25 | 14:57 – 15:09 | Zwycięzcy ćw. 1B /4A – 2A /3B |
MECZ O 11 MIEJSCE | ||
26 | 15:10 – 15:22 | Przegrani 9-12 5A/6B – 6A/5B |
MECZ O 9 MIEJSCE | ||
27 | 15:23 – 15:35 | Wygrani 9-12 5A/6B – 6A/5B |
MECZ O 7 MIEJSCE | ||
28 | 15:36 – 15:48 | Przegrani 5-8 1A /4B – 2B /3A |
MECZ O 5 MIEJSCE | ||
29 | 15:50 – 16:02 | Wygrani 5-8 1A /4B – 2B /3A |
MECZ O 3 MIEJSCE | ||
30 | 16:03 – 16:15 | Przegrani pół. 1A/4B//2B/3A – 1B/4A//2A/3B |
FINAŁ | ||
31 | 16:16 – 16:28 | Wygrani pół. 1A/4B//2B/3A –1B/4A//2A/3B |