Czas rozpocząć ostatni mikrocykl przed obozem w Turcji – podsumowanie ostatniego tygodnia szkoleń – mecz z Chemikiem Police

Kolejny tydzień przygotowań do rundy wiosennej upłyną pod znakiem bardzo intensywnej pracy. W poniedziałek piłkarze raz się spotkali na treningu. We wtorek, środę i w czwartek i piątek odbyły się dwa treningi. Tydzień Kotwica  zakończyła grą kontrolną z Chemikiem Police. Mecz rozegrany został na kołobrzeskim eurobosiku. Niestety w spotkaniu kończącym piąty mikrocykl treningowy Kotwica uległa Chemikowi 2:3.

Skład Kotwicy
I Połowa:
Piotrowski, Zawodnik testowany, Szur, Wichtowski, Pazio, Chyla, Piesio, Czerwiński, Zawodnik testowany, Marczak.
II Połowa:
Koliński, Krysztopowicz, Szur, Dorosh, Pazio, Zawodnik testowany, Deja, Piesio, Zieliński, Ciarkowski, Retlewski.
Bramki
0-1 – 30 min,
1-1 – Piesio –  42 min,
1-2 – 53 min,
2-2 – Deja – 58 min,
2-3 – 80 min

Na chwilę obecną z pierwszym składem nadal treniują kołobrzescy młodzieżowcy. Na testach w kołobrzeskiej drużynie obecnie przebywa 3 testowanych zawodników, których przyszłość w Kołobrzegu niebawem się wyjaśni.

Ostatni tydzień przed obozem

Na 6 mikrocykl treningowy składa się 5 popołudniowych bloków treningowych. Treningi będą odbywać się głównie na boisku, a główny cel drużny to dopracowanie elementów taktyki i ogólnego zgrania drużyny. Tradycyjnie, w sobotę (15.02) piłkarze zakończą tydzień meczem kontrolnym. Kolejnym rywalem będzie Bytovia Bytów. Spotkanie tozaplanowanie jest na godzinę 12:00 na boisku Gryfa Słupsk w Słupsku. Będzie to ostatni mecz przed wyjazdem na dziesięciodniowy obóz szkoleniowy do Turcji.