Kołobrzeżanie dostali szanse w pierwszym zespole.

MATEUSZ i KACPER w I zespole MKP KOTWICA KOŁOBRZEG.
Zapytaliśmy młodych piłkarzy o ich odczucia.
”Możliwość trenowania i gry z pierwszym zespołem Kotwicy Kołobrzeg to dla mnie duże wyróżnienie a zarazem szansa. Wiem, że takie doświadczenie na pewno bardzo mi się przyda i w przyszłości zaprocentuje. Jako że jestem rodowitym kołobrzeżaninem to także duma że mogę być w tym miejscu.
Bardzo ekscytuje mnie perspektywa gry w seniorskiej 3 lidze, obecność kibiców i całej otoczki profesjonalnego uprawiania piłki nożnej. Na początku staram się wdrażać w dorosły zespół, dużo obserwuję i wyciągam wnioski. Jestem świadomy jak dużo pracy przede mną. Chciałbym podziękować wszystkim trenerom, osobom i klubom zaangażowanym w mój piłkarski rozwój m.in trenerowi Ristau i AP Kotwica, moim rodzicom, którzy zawsze mnie wspierają, trenerowi Mateńce i Wojtowiczowi dzięki któremu miałem możliwość pokazania się trenerom pierwszego zespołu” Mateusz Jasiński.
”Cieszę się, że dostałem możliwość trenowania z pierwszym zespołem Kotwicy. To dla mnie duże wyróżnienie i zarazem jeszcze większa motywacja do pracy. Wejście do seniorskiej piłki jest rzeczą trudną aczkolwiek wiem że przy trenerze Nemcu i Kieruzelu będę bardzo dobrze przygotowany do sezonu i razem z drużyną będziemy walczyć o najwyższe cele. Tym bardziej cieszy fakt że mogę być częścią kołobrzeskiego klubu, ponieważ jestem kołobrzeżaninem więc od małego w moim sercu znajduje się Kotwica. Mogę liczyć także na wsparcie rodziców bo dzięki ich pomocy jestem w miejscu o którym marzyłem i stawiam swoje pierwsze małe kroki w seniorskiej piłce ”. Kacper Aleksiuk.