Zdobyty punkt na wyjeździe.

” Byliśmy przygotowani do meczu z Jarotą bardzo dobrze. Mieliśmy plan i cel, rywal był rozpracowany w każdym elemencie gry. Na pewno warunki atmosferyczne nie pomogły w realizacji naszego planu, do tego brak skuteczności. Stwarzaliśmy sobie w pierwszej połowie dogodne sytuacje i z minute na minute nasza przewaga rosła. Druga połowa była naszą dominacją i kilka błędów w jednej akcji spowodowała utratę bramki. Cieszy fakt że drużyna w dalszym ciągu realizowała cele i w konsekwencji zdobyliśmy bramkę wyrównującą. Jeśli chodzi o Jarotę, jedyna sytuacja którą mieli wynikła z naszych błędów, drużyna która nastawiła się na destrukcje naszych działań. Jesteśmy na taki styl gry przygotowani i większość drużyn tak będzie grała przeciwko nam. Punkt zdobyty w takich warunkach cieszy ale trzy oczka były naszym celem. Teraz najważniejszy jest mecz z Elaną” -II trener Piotr Kieruzel

Jarota Jarocin – MKP Kotwica Kołobrzeg 1-1        1-0 75′       1-1 80′ Michał Kozajda

Zmiany

46-  Michał Szczyrba – Michał Mikołajczak   ,

46-  Gabriel de Sousa- Przemyław Jurków

56′ Mikołaj Midzio- Mykyta Vovchenko