Poszukujemy trenerów drużyn młodzieżowych – dołącz do nas

Postawiliśmy mocno na szkolenie młodzieży, grupy młodzieżowców w naszym klubie są coraz liczniejsze – dziękujemy rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzyli, powierzając nam swoje pociechy. Chcemy aby rozwój najmłodszych był filarem naszego klubu, ta praca jednak wymaga czasu, ale idziemy dobrą drogą.

Jeśli Twoją pasją jest piłka nożna, lubisz pracę z młodzieżą i dziećmi oraz posiadasz licencję trenerską UEFA C to mamy dla Ciebie pracę. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat obowiązków oraz wynagrodzenia to zapraszamy do kontaktu z koordynatorem drużyn młodzieżowych – trenerem Mirosławem Czyryło pod numerem telefonu 696 909 337.

Jeśli nie posiadasz żadnej licencji, a chciałbyś rozpocząć karierę trenerską to w klubie MKP Kotwica Kołobrzeg możesz uzyskać licencję UEFA D.

Serdecznie zapraszamy – dołącz do nas