„Z meczu z Radunią wyciągneliśmy wnioski i zrobimy wszytko aby w przyszłości już nic takiego nie miało miejsca” – Petr Nemec przed meczem z GKS Przodkowo

Przed nami 7 kolejka rozgrywek 3 ligi. Kolejny rywal zagości w Kołobrzegu. Tym razem „Biało-Niebiescy” staną do boju o 3 punkt z beniaminkiem, drużyną GKS Przodkowo. O ostatnim, nieudany występie przed własną publicznością wszyscy chcemy jak najszybciej zapomnieć, dlatego liczymy na dobrą gra w nadchodzącym spotkaniu. Poprosiliśmy o komentarz trenera kołobrzeskiej drużyny Petra Nemeca.

Z czego może być Pan zadowolony po ostatnim meczu w Policach
PN: „Zadowolony mogę być z trzech punktów – to napewno, ale mecz nie wyglądał tak jak sobie to zaplanowaliśmy.”

Jak opisałby Pan przebieg spotkania z perspektywy ławki trenerskiej
PN: „Mieliśmy dobry początek, szybko strzeliliśmy bramkę oraz mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje na podwyższenie wyniku, niestety z tych sytuacji nie strzeliliśmy bramki i pierwsza połowa skończyła się tylko 1:0. Wyszliśmy do drugiej połowy z dobrym nastawieniem, tak jak w pierwszej połowie i znów mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje na podwyższenie wyniku, niestety nie strzelamy. Później przeciwnik popełnia błąd, fauluje w swoim polu karnym wykorzystujemy to i podwyższamy wynik. W późniejszej części spotkania pojawiła się jakaś nerwowość, obawa o wynik, co skutkowało dopuszczeniem przeciwnika do sytuacji, które nie powinny się wydarzyć. Jeśli prowadzimy już 2:0 to ta gra powinna być spokojna, mieliśmy mieć wszytko pod kontrolą ale niestety dwa razy niepotrzebne faulowaliśmy. Jeden karny i Police strzelają bramkę kontaktową. Drugi faul, groźny rzut wolny w doliczonym czasie gry, który spowodował spore zamieszanie w naszym polu karnym – na szczęście dobrze się to dla nas skończyło i z ostatniej akcji zdobywamy bramkę. Napewno gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje strzeleckie to mecz w Policach dużo wcześniej byłby rozstrzygnięty i nie było by takiego zamieszania.”

GKS Przodkowo w tym sezonie wywalczył awans do III ligi, co Pan sądzie o tej drużynie po 6 kolejkach.
PN „Tak, jest to nowa drużyna w lidze, ale mają 8 punktów tylko 3 mniej od nas. Napewno, tak jak wszystkie zespoły przyjadą walczyć o dobry wynik. My gramy u siebie, ostatni mecz przed własną publicznością się nam nie udał. Z Radunią mieliśmy słaby początek, szybko straciliśmy bramki. W drugiej połowie gra była lepsza, ale tak doświadczony zespół jak Stężyca nie pozwolił nam zdobyć bramki. Z meczu z Radunią wyciągneliśmy wnioski i zrobimy wszytko aby w przyszłości już nic takiego nie miało miejsca.”

Po 6 kolejkach drużyna GKS Przodkowo zajmuje 8 miejsce w tabeli, gromadząc 9 punktów. Zapraszamy wszystkich symaptyków Kotwicy Kołobrzeg na stadion przy ul. Śliwińskiego 10. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16.