Mecz z Gwardią przy pełnych trybunach – #gramydlaadasia

Już tylko jeden dzień dzieli nas od meczu na który czeka każdy sympatyk MKP Kotwicy Kołobrzeg. Bilety na ten mecz rozeszły się jak błyskawica. Wygląda na to, że mecz z Gwardią Koszalin odbędzie się przy pełnych trybunach. Z tego miejsca chleliśmy apelować o kulturalny i głośny doping w myśl zasadom fair play, który poniesie naszych piłkarzy do zwycięstwa.

Niestety, ale na tym meczu zabraknie jednego z naszych zagorzałych fanów. Tak jak ostatnio, podczas ostatniego zwycięskiego meczu derbowego nad AP Kotwica Kołobrzeg, tak i teraz, zarząd, piłkarze, sztab szkoleniowy oraz wszyscy związani z MKP Kotwica Kołobrzeg pragną wspomóc i zadedykować ten mecz małemu Adasiowi, który nadal zmaga się z trudną chorobą. Z tej okazji na trybunach A oraz B będzie prowadzona sprzedaż kawy, ciast oraz waty cukrowej, a zebrany dochód będzie przekazany na leczenie dla Adasia. Na stadionie prowadzona również będzie zbiórka pieniędzy. Za wszelkie datki z góry dziękujemy i liczymy na wsparcie.

10 letni Adaś jest uśmiechniętym, radosnym chłopcem z głową pełną pomysłów uwielbiającym grać w piłkę nożną. Jak twierdzi jego idolem jest Cristiano Ronaldo i w przyszłości chce być taki jak on. Niestety we wrześniu zeszłego roku Adam zachorował na chłoniaka. Od tamtej pory większość czasu musiał spędzić w szpitalu, gdzie wracał do zdrowia.
Dobrą wiadomością jest fakt, że znaleziono dla Adasia dawcę szpiku kostnego i chłopiec wkrótce przejdzie przeszczep. Z tego miejsca chcieliśmy wszystkich zachęcić do rejestracji w bazie potencjalnych dawców szpiku. Zarejestrować możesz się tutaj – to nic nie kosztuje a może uratować czyjeś życie. Możesz również wesprzeć Adasia na portalu pomagam.pl – każda złotówka jest ważna.
Link do zbiórki – tutaj