Piąty tydzień przygotowań MKP Kotwica Kołobrzeg

Piaty mikrocykl nasi zawodnicy spędzili na boisku, hali sportowej i siłowni. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych wszystkie cele i założenia na ten okres zostały zrealizowane.
W środę został rozegrany sparing z Chojniczanką II Chojnice. Był to mecz w którym sztab trenerski pozwolił sobie na małe eksperymenty w ustawieniu i taktyce.
MKP Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka II Chojnice 1:1 (0:0)
Bramka: 57′ Frygier
I połowa: Trojanowski (Natorski), Gieraga, Gęsior, Sternicki, Kozajda, Kalupa, Łysiak, Jakubov, Gancarczyk Janusz, Staroń, Koźlik.
II połowa: Natorski (60′ Klemmann), Kowalski, Gęsior, Krysztopowicz, Szymański, Gawron, Włodyka, Aleksiuk, Kolano, Staroń, Frygier (60′ Wysocki)
W sobotę rozegraliśmy sparing z II-ligowymi Błękitnym Stargard. Mecz toczył się w bardzo szybkim tempie. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych. Jednak to kołobrzeżanie dwukrotnie pokonali bramkarza Błękitnych. Cieszą kolejne minuty i dobre występy kołobrzeskich młodzieżowców Kacpra Aleksiuka i Mateusza Szymańskiego.
MKP Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard 2:0 (1:0)
Bramki: 11′ Włodyka k. 79′ Kolano
I połowa: Trojanowski, Kowalski, Gęsior, Sternicki, Kozajda, Kalupa, Łysiak, Jakubov, Gancarczyk Janusz, Włodyka, Koźlik.
II połowa: Klemmann, Kowalski, Gęsior (65′ Łysiak, 80′ Wysocki), Krysztopowicz, Jakubov (70′ Szymański), Kalupa(60′ Frygier), Staroń, Gawron, Kolano, Włodyka (70′ Aleksiuk), Koźlik.
Już jutro nasz zespół wyjeżdża na sześciodniowe zgrupowanie do Nieborowa. Trenerzy zaplanowali 3 mecze sparingowe z Pelikanem Łowicz, KTS Kutno i RKS Radomsko.