ZAPOWIEDŹ: Pójść za ciosem!

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu w 20. kolejce III Ligi Kotwica podejmie Unię Janikowo.

Dla podopiecznych trenera Piotra Zajączkowskiego będzie to przedostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej rozgrywek. Do naszego miasta przyjedzie Unia Janikowo, która zajmuje aktualnie 14. miejsce w ligowej tabeli. W tym roku nasz najbliższy rywal zdobył łącznie cztery punkty. W pierwszym oficjalnym meczu po starcie rozgrywek pokonał w Wejherowie tamtejszego Gryfa aż 4:1. Przed tygodniem zespół prowadzony przez Artura Poleholko zremisował bezbramkowo z KP Starogard Gdański.

Kotwica wciąż walczy o to by znaleźć się w pierwszej ósemce. Zeszłotygodniowa wygra w Kleczewie znacznie poprawiła morale zespołu po porażce z Bałtykiem Gdynia. Sytuacja w tabeli wciąż jest zawiła, jednak podopieczni trenera Zajączkowskiego nadal liczą się w grze. Każde z dwóch najbliższych spotkań jest meczem o „sześć punktów”.

Klub planuje transmisję wideo z tego spotkania na naszym oficjalnym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy naszych sympatyków do wspierania piłkarzy Kotwicy przed ekranami swoich urządzeń mobilnych!

Tutaj obejrzysz mecz: http://www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg

 

20. kolejka II grupy III ligi 

Kotwica Kołobrzeg – Unia Janikowo

Czas: Godzina 11:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu