Trenerzy podsumowali spotkanie

Po meczu 20. kolejki II grupy III Ligi pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Unią Janikowo poprosiliśmy szkoleniowców obu drużyn o podsumowanie spotkania. 

Piotr Zajączkowski, trener Kotwicy Kołobrzeg: 

– Źle weszliśmy w mecz. Przeciwnik strzelił pierwszy bramkę i wyprowadzał bardzo groźne kontry. W pierwszych trzydziestu minutach byliśmy zbyt nerwowi. Dobrze, że pod koniec pierwszej połowy zespół dobrze zareagował. Najpierw bramka dająca remis i cios przed końcowym gwizdkiem w postaci bramki Michała Kozajdy. Po przerwie byliśmy już innym zespołem. Graliśmy na połowie przeciwnika. Wymienialiśmy dużą liczbę podań. Przede wszystkim byliśmy zespołem skutecznym. Cieszę się, że strzelamy bramki z dystansu czy po stałych fragmentach gry.

Artur Polehojko, trener Unii Janikowo: 

– W pierwszej połowie powinniśmy strzelić więcej bramek. Wtedy ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Daliśmy się zaskoczyć pod koniec pierwszej połowy. Kotwica strzeliła nam wtedy dwa gole w trzy minuty. Następnie źle weszliśmy w drugą część meczu i straciliśmy szybko kolejną bramkę. Zwracałem zawodnikom uwagę na grę Kotwicy niestety nie wyciągnęliśmy wniosków i wracamy do Janikowa bez punktów. Gratuluje zespołowi z Kołobrzegu zwycięstwa.