ZAPOWIEDŹ: Przypieczętować awans do TOP8

Przed zawodnikami trenera Piotra Zajączkowskiego ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2020/21. Piłkarze Kotwicy udadzą się do Szczecina, gdzie zmierzą się z rezerwami Pogoni. Dla obu drużyn będzie to decydujące spotkanie w walce o pierwszą ósemkę. 

Kotwica po dwóch wygranych z rzędu jedzie do stolicy województwa zachodniopomorskiego w celu podtrzymania zwycięskiej passy. Portowcy w ubiegłym tygodniu przegrali z KP Starogard Gdański 0:1 i skomplikowali sobie sytuacje w tabeli. Zespół prowadzony przez Pawła Ozgę aby wejść do górnej ósemki musi zdobyć komplet punktów w spotkaniu z naszą drużyną.

Biało – niebiescy są na fali wznoszącej. Trener Piotr Zajączkowski będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. W Szczecinie na pewno nie zobaczymy zmagającego się od dłuższego czasu z kontuzją Krzysztofa Gancarczyka. Nasi piłkarze aby zapewnić sobie grę w pierwszej ósemce nie mogą przegrać derbowego spotkania. Zwycięstwo daje Kotwicy pewną grę w TOP8. Przy remisie musimy jednak spoglądać na rezultaty innych meczów.

Klub ze Szczecina planuje transmisję wideo z tego spotkania. Relację z tego spotkania przeczytacie na naszej stronie internetowej a o najważniejszych momentach będziemy na bieżąco informować na klubowym Facebooku.

 

21. kolejka II grupy III ligi

Pogoń II Szczecin  – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 27.03.2021, godz. 14:00

Miejsce: Boisko numer 3 stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie