ZAPOWIEDŹ: Pokazać siłę!

Czas na pierwsze spotkanie rundy wiosennej. Zawodnicy trenera Piotra Zajączkowskiego jadą do Gniezna w roli faworyta. Jednak jak zgodnie przyznają wszyscy w zespole mecz nie będzie należał do najłatwiejszych a Mieszko będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. 

Nasz sobotni rywal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze z Gniezna jak dotąd nie poznali smaku zwycięstwa w obecnym sezonie 3. Ligi. Podopieczni trenera Przemysława Urbaniaka zdobyli dwa punkty dwukrotnie remisując. Najpierw z Chemikiem Police a następnie z Górnikiem Konin.

W poprzedniej rundzie nasi zawodnicy podejmowali w Kołobrzegu Mieszka w 1. kolejce rundy zasadniczej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Biało-Niebieskich 2:0. Bramki w tym meczu strzelali Castelinho oraz Ednilson Furtado. Obu piłkarzy nie ma już w szeregach Kotwicy. Kadra naszego zespołu w porównaniu do tego spotkania zmieniła się dość diametralnie. Ze składu z pierwszej kolejki w obecnej drużynie znajduje się tylko sześciu zawodników.

Kotwica do Gniezna pojedzie bez trzech podstawowych zawodników, którzy pauzują za kartki. Mowa tutaj o Januszu Gancarczyku, Michale Koźliku i Bartoszu Kalupie. W meczowej osiemnastce powinien pojawić się za to powracający po ciężkiej kontuzji Krzysztof Gancarczyk.

Wynik na bieżąco będziecie mogli śledzić na naszym klubowym Facebooku.

Przejdź na oficjalny profil Kotwicy na Facebooku. 

22. kolejka II grupy III ligi

Mieszko Gniezno  – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 10.04.2021, godz. 17:00

Miejsce: Stadion miejski w Gnieźnie