ZAPOWIEDŹ: O trzy punkty z Sokołem

W sobotnie popołudnie na stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu wybiegną zespoły, które zajmują dwie najwyższe lokaty w grupie B III ligi grupy II. Ze spotkania zostanie przeprowadzona transmisja wideo, która będzie dostępna na naszym Facebooku. 

Nasz sobotni rywal zajmuje aktualnie 10. miejsce i ma tylko dwa punkty straty do zespołu Piotra Zajączkowskiego. W zeszłej kolejce podobnie jak Kotwica zespół z Kleczewa zmierzył się z drużyną znajdującą się w dole tabeli. Podopieczni  trenera Mariusza Bekasa pokonali na własnym boisku Górnika Konin 3:1. Siłą tego zespołu jest dwóch zawodników, którzy w tym sezonie strzelili łącznie dwadzieścia cztery bramki. Mowa tutaj o Łukaszu Zagdańskim i Dominiku Chromińskim. Jak możemy wyczytać na www.sokolkleczew.pl  bramki wyżej wymienionego duetu stanowią aż 67% trafień Sokoła.

Trener Piotr Zajączkowski przed sobotnim spotkaniem ma pozytywny ból głowy w wyborze kadry meczowej. Nasz sztab szkoleniowy ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Po absencji spowodowanymi żółtymi kartkami wracają Janusz Gancarczyk, Michał Koźlik oraz Bartosz Kalupa. Na drobny uraz w tygodniu narzekał Ondrej Jakubov, jednak będzie on do dyspozycji trenera podczas sobotniego spotkania z Sokołem. Przypomnimy, że w poprzednim starciu obu drużyn Kotwica pokonała Sokoła na ich boisku aż 5:1. Nie mamy nic przeciwko jeśli w sobotę powtórzymy wyczyn z 19. kolejki.

Przejdź do relacji wideo ze spotkania

 

23. kolejka II grupy III ligi

Kotwica Kołobrzeg – Sokół Kleczew

Czas: sobota, 17.04.2021, godz. 17:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu