Szkolenie z Dariuszem Gęsiorem

Trenerzy grup młodzieżowych MKP Kotwicy Kołobrzeg przeszli szkolenie odnośnie gry obronnej. Głównym prelegentem był szkoleniowiec kadry Polski do lat 16 – Dariusz Gęsior. 

Było to pierwsze tego typu spotkanie dla naszych trenerów. W szkoleniu brali również udział szkoleniowcy Wybrzeża Rewalskiego Rewal. Drużyny który w ubiegłym tygodniu podpisał umowę partnerską z naszym klubem. Podczas prezentacji wieloletni wykładowca Szkoły Trenerów PZPN podzielił się z naszymi szkoleniowcami spostrzeżeniami na temat gry obronnej oraz prawidłowego funkcjonowania treningu.  – Bardzo cieszymy się z tego, że trener Gęsior zaszczycił nas swoją obecnością i podzielił się ciekawymi spostrzeżeniami na temat pracy sztabu szkoleniowego i funkcjonowania drużyny – powiedział po spotkaniu koordynator grup młodzieżowych Mirosław Czuryło. – Doświadczenie, które posiada trener Dariusz Gęsior i sam fakt, że szkoli trenerów w Szkole Trenerów PZPN tym bardziej nas cieszy, że taka osoba zechciała podzielić się swoją wiedzą z trenerami Kotwicy Kołobrzeg. Mam nadzieję, że spotkaniem z trenerem Gęsiorem rozpoczniemy cykl tego typu warsztatów dla naszych szkoleniowców i trenerów naszych partnerskich klubów – kończy szkoleniowiec odpowiadający za grupy młodzieżowe w naszym klubie.