ZAPOWIEDŹ: Czas na derby!

W najbliższą sobotę Kotwica pojedzie do Koszalina, gdzie zmierzy się z tamtejszym Bałtykiem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Andersa.

Dla podopiecznych trenera Piotra Zajączkowskiego będzie to drugi wyjazd w rundzie finałowej. Z poprzedniego wyjazdu nasi piłkarze wrócili z trzema punktami pokonując Mieszka Gniezno. Kotwica będzie chciała zmazać plamę po wpadce z zeszłej soboty, gdzie nieoczekiwanie uległa Sokołowi Kleczew na własnym boisku.

Nasz najbliższy rywal w dwóch spotkaniach grupy spadkowej zainkasował sześć punktów. Najpierw pokonując w Policach zespół Chemika a następnie również na wyjeździe wygrał z Górnikiem Konin. Zawodnicy Mariusza Lenartowicza plasują się lokatę wyżej od Kotwicy, ale mają tyle samo punktów, co nasz zespół. Jesteśmy przekonani, że czeka nas bardzo zacięty mecz, w którym zobaczymy

W zespole z Koszalina występuje dobrze znany w naszym mieście Oskar Pogorzelec, który przez długi czas bronił w barwach Kotwicy.

Oba kluby nie planują transmisji wideo z tego spotkania. Relacja live będzie prowadzona na naszym Facebooku, gdzie na bieżąco dowiecie się o wyniku meczu.

Przenieś się na nasz oficjalny profil na Facebooku

 

25. kolejka II grupy III ligi

Bałtyk Koszalin – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 24.04.2021, godz. 13:00

Miejsce: Stadion Bałtyku Koszalin, ul. Władysława Andersa 16, Koszalin