ZAPOWIEDŹ: W piątek z Nielbą

Piłkarze Kotwicy i Nielby piątkowym meczem rozpoczną dwudziestą ósmą serię gier Trzeciej ligi grupy drugiej. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pojadą do Wągrowca podbudowani sobotnim zwycięstwem z Jarotą Jarocin. 

Gospodarze piątkowego spotkania w poprzedniej kolejce dość niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Górnikiem Konin 3:2. Zespół prowadzony przez Radosława Kołackiego wygrywał w Koninie 2:1, jednak w ciągu niespełna dwudziestu minut stracił dwa gole i musiał uznać wyższość „Górników”. Kolejkę wcześniej Nielba bez problemów rozprawiła się z Chemikiem Police wygrywając na wyjeździe aż 6:2.

„Nadmorscy” jadą do Wągrowca pełni optymizmu i nadziei na wygranie kolejnego spotkania.  W tej rundzie najdłuższa seria zwycięstw naszych zawodników trwała dwa mecze, kiedy to pokonaliśmy na wyjeździe Sokoła Kleczew oraz u siebie Unię Janikowo. Spotkanie z Jarotą dało nadzieję na dobry rezultat w kolejnym meczu. Nasi zawodnicy pewną grą w drugiej połowie pokazali wyższość nad rywalem i zasłużenie wygrali to spotkanie. Do Wągrowca na pewno nie pojedzie Marcin Gawron, który w spotkaniu z Jarotą obejrzał czwartą żółtą kartkę.

Z informacji jakie uzyskaliśmy klub z Wągrowca nie planuje przeprowadzić relacji wideo z tego spotkania. Najważniejsze informacje z meczu zobaczycie na naszym Facebooku, gdzie będzie prowadzona relacja pisana z meczu Nielba Wągrowiec  – Kotwica Kołobrzeg.

Przenieś się na nasz oficjalny profil na Facebooku

 

28. kolejka II grupy III ligi

Nielba Wągrowiec – Kotwica Kołobrzeg

Czas: piątek, 14.05.2021, godz. 17:00

Miejsce: Stadion przy ulicy Kościuszki 59 w Wągrowcu