Trenerzy podsumowali spotkanie

 Po spotkaniu 28. kolejki III ligi pomiędzy Nielbą Wągrowiec a Kotwicą Kołobrzeg poprosiliśmy szkoleniowców obu drużyn o podsumowanie meczu. 

Piotr Zajączkowski, trener Kotwicy Kołobrzeg: – Był to trudny i twardy mecz. Boisko nie pozwalało na finezyjną grę. Uważam, że zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty. Mieliśmy zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych. Przeciwnik stwarzał zagrożenia tylko po stałych fragmentach gry. Dzisiaj się cieszymy, ale jesteśmy już myślami przy następnym meczu z Pomorzaninem Toruń. Wiemy, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Nasz najbliższy rywal gra bardzo defensywnie. Strzela bardzo mało goli. Przyszły mikrocykl będzie podporządkowany naszemu najbliższemu przeciwnikowi. Cieszą nas trzy punkty. Potrzebujemy serii i to nie takiej na dwa mecze tylko długiej i teraz musimy to podtrzymać. 

Radosław Kołacki, trener Nielby Wągrowiec: – Spotkanie przebiegało od początku nie tak jak sobie zakładaliśmy. Z biegiem czasu potrafiliśmy stworzyć sobie sytuacje, jednak ich nie wykorzystywaliśmy. Bardzo tego żałujemy. W kolejnym spotkaniu gramy końcową fazę meczu w osłabieniu. Walczyliśmy, próbowaliśmy, jednak niestety nie dowieźliśmy remisu do końca. Gratuluję Kotwicy trzech punktów.