„Takie zwycięstwa to piękno piłki”

– Teraz musimy zacząć punktować, jesteśmy na dobrej drodze by to wszystko trwało – powiedział po spotkaniu z Nielbą Wągrowiec pomocnik naszego zespołu, Eryk Krysztopowicz. 

Zaserwowaliście nam wszystkim delikatny rollercoaster. Patrząc na przebieg meczu to na własne życzenie utrudniliśmy sobie spotkanie. 

– Mieliśmy sytuacje. Po raz kolejny tracimy bramkę po stałym fragmencie gry. Musimy nad tym popracować. Cieszy nas to, że potrafiliśmy się podnieść po bramce Nielby i wywozimy bardzo cenne trzy punkty z Wągrowca. To jest najważniejsze. 

Jednak był to mecz ze szczęśliwym dla nas zakończeniem. 

– Takie zwycięstwa to piękno piłki. Gdy przeciągasz na swoją korzyść wynik w ostatnich minutach to powoduje, że to zwycięstwo staje się jeszcze piękniejsze. Cieszę się, że mogłem dołożyć swoją cegiełkę do tego pojawiając się na boisku. Pokazaliśmy walkę i charakter i musimy iść za ciosem. 

Ważne zwycięstwo patrząc na układ tabeli. Powoli uciekamy ze strefy, w której był duży ścisk. 

– Każde zwycięstwo pomaga nam w uciekaniu reszcie grupy. Patrzymy oczywiście też na Kleczew. Chcemy zepchnąć ich z najwyższej możliwej lokaty. Teraz musimy zacząć punktować, jesteśmy na dobrej drodze by to wszystko trwało. 

Nielba skończyła mecz w dziesiątkę. Od początku gospodarze grali bardzo twardo. To też pokazuje, że rywale nie składają broni. 

– Dzisiaj po Nielbie było widać, że wyszli bardzo zmotywowani. Trwa walka o pozostanie w lidze. Żaden zespół nie odstawia nogi. Wszyscy grają o życie. Gospodarze grali agresywniej i walczyli do upadłego. Czerwona kartka otworzyła nam więcej miejsca na boisku i większe możliwości. My popsuliśmy sobie jednak krwi tracąc bramkę po rzucie rożnym. 

Grasz w tej rundzie niewiele. Po twoim wejściu na boisko stworzyliśmy sobie dwie bardzo dobre sytuacje. Najpierw mogłeś zaliczyć asystę, następnie sam mogłeś głową strzelić gola. 

– W tej rundzie nie gram za wiele. Jestem ciągle do dyspozycji trenera, gotowy do gry. Dopóki będę w Kołobrzegu będę walczył za ten zespół i jeśli chodzi o mnie jest to budujące na przyszłe mecze.