Rusza sprzedaż biletów!

Od najbliższego poniedziałku rozpocznie się sprzedaż biletów na spotkanie z Pomorzaninem Toruń. Przypominamy, że na sobotni mecz będzie mogło zobaczyć z trybun blisko 700 osób. W związku z nowymi obostrzeniami klub do końca maja może zapełnić 25 % pojemności stadionu. 

Do końca tego sezonu postanowiliśmy utrzymać ceny wejściówek. Sprzedaż podzieliliśmy na dwa etapy. Pierwszy – przedsprzedaż, która rozpocznie się od poniedziałku (17.05.21) i potrwa do piątku (21.05.21). Bilety będzie można nabyć w biurze stadionu przy ulicy Śliwińskiego 10 w godzinach od 9 do 16.

Drugim etapem sprzedaży biletów jest dzień meczowy. Tego dnia kibice zakupujący wejściówki będą mogli je nabyć w kasach stadionu im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. Czynne będą dwie kasy. Jedna przy trybunie A i druga przy trybunie B. W dniu meczowym sprzedaż biletów rozpocznie się trzy godziny przed spotkaniem czyli o godzinie 14:00.

Przypominamy, że osoby zakupujące bilety muszą mieć przygotowany PESEL, który jest niezbędny przy zakupie wejściówki.

Dzieci i młodzież do 10. roku życia mogą wejść na spotkanie za darmo. Jednak w dalszym ciągu muszą udać się do kasy lub biura sprzedaży w celu nabycia wejściówki.

Zachęcamy wszystkich fanów do zakupu biletów w przedsprzedaży i uniknięcia kolejek w dniu meczowym!