ZAPOWIEDŹ: Grany piątek Kotwicy

Przed zawodnikami Kotwicy drugi z rzędu mecz przed własną publicznością. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego podejmą Unię Swarzędz. 

„Nadmorscy” znajdują się na fali wznoszącej. Nasz zespół wygrał ostatnie trzy spotkania pokonując Jarotę, Nielbę oraz Pomorzanina. W tych meczach nasi piłkarze trafiali do siatki siedem razy. Ciekawostką jest, że bramki strzelało w tym okresie czterech zawodników. Byli to Artur Gieraga oraz Marcin Gawron, którzy dołożyli po dwa trafienia. Po jednej bramce strzelili Piotr Łysiak, Ondrej Jakubov oraz Michał Kozajda. „Biało-niebiescy” plasują się obecnie na najwyższym miejscu w tabeli grupy B z dorobkiem 47. punktów. Tyle samo oczek ma również Sokół Kleczew. Szkoleniowiec Kotwicy w spotkaniu z Unią będzie miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy z wyjątkiem Bartosza Gęsiora, który trenuje indywidualnie. Do zajęć z zespołem wrócił kontuzjowany w ostatnim czasie Oskar Frygier.

Nasz najbliższy rywal zajmuje osiemnastą lokatę w tabeli z dorobkiem 35. punktów. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Suchomskiego przegrali u siebie z Górnikiem Konin 0:2. Jeśli spojrzymy na punkty zdobyte w tym roku to możemy zauważyć, że zespół ze Swarzędza zdobył w jedenastu meczach trzynaście oczek. Z kolei Kotwica w takiej samej ilości spotkań zgarnęła dwadzieścia jeden punktów. Ten rezultat daje naszemu zespołowi piąte miejsce pod względem zdobytych punktów w tym roku.

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na spotkanie z Unią Swarzędz. Wejściówki na ten mecz można nabyć w biurze klubu do czwartku do godziny 16:00. W piątek sprzedaż biletów rozpocznie się o godzinie 14:00 w kasach stadionowych znajdujących się przy ulicy Śliwińskiego.

 

30. kolejka II grupy III ligi

Kotwica Kołobrzeg – Unia Swarzędz 

Czas: piątek, 28.05.2021, godz. 18:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu