ZAPOWIEDŹ: Być dalej niepokonanym

Spotkaniem z Flotą Świnoujście zespół Piotra Zajączkowskiego zakończy serię trzech meczów z rzędu u siebie. Początek spotkania w czwartek o godzinie 17:00 na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

„Nadmorscy” od czterech kolejek są niepokonani. Ostatni raz wyższość rywala nasi piłkarze musieli uznać w Janikowie, gdzie ulegli tamtejszej Unii 1:2. Od pierwszego maja nikt jeszcze nie pokonał Kotwicę. W ostatnim spotkaniu w Kołobrzegu nasz zespół podzielił się punktami z Unią Swarzędz. Po tym meczu kibice wraz z zawodnikami mogli czuć spory niedosyt, ponieważ „biało-niebiescy” byli zespołem lepszym, który stworzył sobie więcej sytuacji bramkowych.

Nasz czwartkowy rywal plasuje się na czternastym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem trzydziestu dziewięciu punktów. Podopieczni trenera Łukasza Borgera w dalszym ciągu nie są pewni utrzymania w ligowych rozgrywkach. Jeśli spojrzymy tak jak w Kotwicy na ostatnie pięć kolejek wstecz to możemy zobaczyć, że drużyna z Wyspy Uznam zdobyła siedem oczek. Dwukrotnie przegrywając, raz remisując i dwa razy wygrywając.

W spotkaniu z Flotą na pewno nie zobaczymy Kamila Włodyki, który w meczu z Unią Swarzędz obejrzał czwartą żółtą kartkę.

 

31. kolejka II grupy III ligi

Kotwica Kołobrzeg – Flota Świnoujście

Czas: czwartek, 3.06.2021, godz. 17:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu