ZAPOWIEDŹ: Wygrać derby!

Po zwycięskim pojedynku z Flotą podopieczni Piotra Zajączkowskiego mają kolejną szansę do dopisania trzech oczek. Kotwica zmierzy się dzisiaj w derbach z Gwardią Koszalin. Początek spotkania o godzinie 18:00 na stadionie w Koszalinie.

Kotwica przez pięć ostatnich kolejek nie przegrała spotkania. Nasi zawodnicy z każdym kolejnym meczem powiększają swoją zdobycz punktową i robią wszystko by zapewnić sobie najwyższe miejsce w tabeli grupy B. Obecnie „Nadmorscy” mają na swoim koncie 51 punktów, co daje im dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. Nasi najbliżsi rywale znajdują się w gorszej sytuacji. Gwardia zajmuje szesnaste miejsce z dorobkiem trzydziestu dziewięciu oczek i w dalszym ciągu nie jest pewna utrzymania w lidze. W ostatnim ligowym meczu „Gwardziści” przegrali niespodziewanie z Górnikiem Konin przed własną publicznością.

Kotwica pojedzie do Koszalina bez Janusza Gancarczyka, który w meczu z Flotą obejrzał ósmą żółtą kartkę. W meczu z Gwardią nie zobaczymy również Ondreja Jakubova, który otrzymał w czwartek czwartą żółtą kartkę. Po absencji kartkowej wraca z kolei Kamil Włodyka, który pauzował w spotkaniu z Flotą.

Klub z Koszalina planuje transmisję wideo z tego spotkania. Będziecie mogli obejrzeć ją Państwo klikając w poniższy link.

Transmisja wideo z meczu Gwardia – Kotwica

 

32. kolejka II grupy III ligi

Gwardia Koszalin – Kotwica Kołobrzeg

Czas: czwartek, 6.06.2021, godz. 18:00

Miejsce: Stadion im. Stanisława Figasa w Koszalinie