Trenerski dwugłos po meczu Kotwica – Górnik

Piotr Zajączkowski, trener Kotwicy Kołobrzeg: – Po ostatnim spotkaniu w Wejherowie chcieliśmy się zrehabilitować i pewnie wygrać z Górnikiem. Mieliśmy sporo akcji, po których powinny paść bramki. Wygraliśmy 3:1. Cieszymy się z tego, ale wygrana z takimi zespołami powinna być dla nas rzeczą normalną. Jestem zadowolony z występu Kacpra Aleksiuka. Pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał. Dodatkowo szansę gry otrzymał również Mateusz Szymański i też pokazał się z dobrej strony. Występ obu zawodników to wartości dodane. Chciałbym żeby ten sezon już się dla nas zakończył. Abyśmy jako drużyna szybko się zregenerowali i odpoczęli, bo za nami ciężka runda. W lipcu ruszamy pełną parą do nowego sezonu i będziemy walczyli o to by być jak najwyżej w tabeli.

Marcin Muzykiewicz, trener Górnika Konin: – Gratulacje dla Kotwicy za dzisiejsze zawody. Zagraliśmy dwie różne połowy. W pierwszej zaprezentowaliśmy się bardzo słabo, czego efektem było prowadzenie zespołu z Kołobrzegu. W drugiej połowie wyglądało to lepiej. Złapaliśmy kontakt, mieliśmy okazje by ten mecz zremisować. Na koniec się odkryliśmy i straciliśmy bramkę na 3:1. Nasza passa się kończy, ale nie poddajemy się. Przed nami ostatni mecz i postaramy się zrobić wszystko żeby to spotkanie wygrać.