Dietmar Brehmer nowym trenerem Kotwicy Kołobrzeg!

Nowym szkoleniowcem Kotwicy Kołobrzeg został Dietmar Brehmer. Szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Piotra Zajączkowskiego. 

Brehmer urodził się 27 grudnia 1974 roku w Warszawie. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorach Rozwoju Katowice. Następnie występował w Odrze Opole, rezerwach Górnika Zabrze. Najwięcej czasu jako piłkarz spędził w Polonii Bytom. Jako trener zaczynał w rezerwach klubu z Bytomia i następnie piął się w górę. Był asystentem w Zawiszy Bydgoszcz, Cracovii czy Pogoni Szczecin. W klubie ze Szczecina był asystentem Kosty Runjaica przez półtora roku. Stamtąd przeniósł się do Odry Opole, gdzie pełnił rolę pierwszego szkoleniowca kiedy zespół występował w Pierwszej Lidze. – Cieszymy się, że trener Dietmar Bremher dołączył do naszego klubu. Trener posiada licencje UEFA PRO.

–  Od środy rozpoczyna się dla nas okres przygotowawczy. Cieszymy się, że udało nam się do tego czasu pozyskać nowego szkoleniowca. Kadra Kotwicy jest już praktycznie dopięta. Potrzebujemy dwóch, trzech młodzieżowców, którzy wniosą jakość do zespołu. Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i liczymy na to, że dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu spowoduje, że Kotwica będzie stanowiła o sile ligi w nadchodzącym sezonie  – powiedział Prezes Kotwicy Kołobrzeg Adam Dzik.

Nowy szkoleniowiec podpisał kontrakt z naszym klubem na rok.

Trenerze! Witamy w Kołobrzegu!