Cutline sponsorem technicznym Kotwicy Kołobrzeg!

Firma Cutline została sponsorem technicznym Kotwicy Kołobrzeg. Współpraca będzie obowiązywać przez najbliższe dwa sezony. 

Współpraca polegać będzie na dostarczeniu strojów meczowych oraz odzieży treningowej dla wszystkich drużyn naszego klubu. Od pierwszego zespołu aż po najmłodsze grupy młodzieżowe. W ramach współpracy klub wraz firmą Cutline przygotował specjalną dedykowana koszulkę meczowa z okazji 75 lecia MKP Kotwica Kołobrzeg. Kibice będą mogli zobaczyć zespół w dwóch kompletach strojów przygotowanych przez firmę Cutline. W sezonie 2021/22 Kotwica posiadać będzie dedykowane pasiaki w kolorze „biało-niebieskim”. Koszulka posiada elementy nawiązujące do DNA klubu i miasta. Z przodu koszulki widoczne będą biało-niebieskie pasy, na których tle widnieje wycinek topograficznej mapy Kołobrzegu. 

Z kolei stroje wyjazdowe będą posiadały takie same elementy jak domowa koszulka, ale różnić się będzie kolor trykotu. Na spotkaniach wyjazdowych zobaczymy Kotwicę w złoto-niebieskich barwach. – Bardzo cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z firma Cutline. Jest to Polska firma odzieżowa, która ma swoją siedzibę w Rzeszowie. Za nami godziny burzliwych negocjacji i spotkań, na których wspólnie wybieraliśmy odpowiednią strukturę koszulki meczowej Kotwicy Kołobrzeg. Efekt możecie poznać Państwo już teraz. Wiążemy z firmą Cutline spore oczekiwania. Chcemy by wszystkie drużyny naszego klubu były ubrane jednakowo. Rozpoczynamy proces ujednolicenia ubioru wszystkich naszych grup. Od pierwszej drużyny kończąc na skrzatach. Wierzymy, że nastąpi to w ciągu najbliższych tygodni – powiedział dyrektor sportowy Kotwicy, Sebastian Kuchcik. 

Koszulka będzie również dostępna w sprzedaży. Jej koszt będzie wynosił 99 złotych.  O dokładnej dacie sprzedaży poinformujemy w najbliższych dniach.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się domowe trykoty Kotwicy Kołobrzeg.

 

–