Sztab szkoleniowy skompletowany!

Trener Dietmar Brehmerem skompletował już sztab szkoleniowy, z którym będzie pracował w nadchodzącym sezonie. Kotwica posiada nowego trenera bramkarzy, trenera analityka oraz fizjoterapeutę. 

Szkoleniowcem odpowiedzialnym za szkolenie bramkarzy przy pierwszej drużynie został Grzegorz Żmija. Były trener bramkarzy Wisły Kraków czy Pogoni Szczecin po raz drugi będzie odpowiedzialny za golkiperów w naszym klubie. Wcześniej urodzony w Zgorzelcu były piłkarz były trenerem bramkarzy  w Kotwicy w sezonie 2018/19. Kolejnym szkoleniowcem, który dołączył do naszego klubu jest Jakub Florczak, który pełnić będzie funkcję trenera – analityka. W przeszłości urodzony w Szczecinie szkoleniowiec pracował w grupach młodzieżowych Akademii Pogoni Szczecin. W swoim dorobku ma dwa wicemistrzostwa Polski. Jedno z Pogonią Szczecin U15 kiedy to był asystentem Przemysława Jasińskiego. Posiada również srebrny medal zdobyty z kadrą ZZPN do lat 14. Oba medale zdobył w 2019 roku.

Klub pozyskał również nowych fizjoterapeutów. Sztab medyczny opuścił dotychczasowy „maser” – Adam Bandach. Jego miejsce zajęli Michał Sykulski, który pracował w pierwszoligowej Odrze Opole oraz Łukasz Barzyk.

W dalszym ciągu pierwszym asystentem Dietmara Brehmera jest Michał Wojtowicz, który skupi się w pełni na pracy przy pierwszym zespole i nie będzie prowadził już drużyny rezerw.

Kierownikiem zespołu jest Tadeusz Jagła.