ZAPOWIEDŹ: Pójść za ciosem w Gdyni

W najbliższą środę zespół Dietmara Brehmera zagra swój kolejny mecz ligowy. Kotwica Kołobrzeg uda się do Gdyni, gdzie zmierzy się z tamtejszym Bałtykiem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00. 

Bałtyk Gdynia plasuje się po pierwszych dwóch kolejkach na jedenastym miejscu. W obecnych rozgrywkach bilans meczów zespołu prowadzonego przez Grzegorza Nicińskiego to zwycięstwo z Sokołem Kleczew oraz porażka z Olimpią Grudziądz. Zwycięstwo na własnym obiekcie smakowało Bałtykowi podwójnie, ponieważ bramkę dającą trzy punkty gdynianie zdobyli w 90.minucie meczu. W ostatni weekend nasz najbliższy rywal doznał wyjazdowej porażki w Grudziądzu, gdzie uległ 2:0.

Kotwica po porażce w Szczecinie pewnie pokonała przed własną publicznością beniaminka ze Stargardu. Nasz zespół przez całe spotkanie był stroną przeważającą, co pozwoliło na strzelenie pięciu bramek. Widzowie oglądający to spotkanie mogą przyznać, że mimo wysokiego wyniku był to najniższy wymiar kary dla Kluczevii Stargard. Do meczu z Bałtykiem Gdynia trener Dietmar Brehmer miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Do treningu w pełnym obciążeniu wrócili Janusz Gancarczyk oraz Grzegorz Skowroński.

Klub będzie prowadził transmisje pisaną na swoim kanale na Twitterze. Już teraz serdecznie zapraszamy! Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

 

3. kolejka gr.2 III ligi

Bałtyk Gdynia  – Kotwica Kołobrzeg

Czas: środa, 17 sierpnia, godz. 15:00

Miejsce: Boisko boczne Arki Gdynia

 

fot. Kotwica Kołobrzeg