ZAPOWIEDŹ: Święto przy Śliwińskiego!

W najbliższą sobotę Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym boisku Zawiszę Bydgoszcz. Spotkanie będzie połączone z obchodami 75-lecia naszego klubu. Kotwica przygotowała wiele atrakcji dla kibiców, którzy przyjdą na stadion im. Sebastiana Karpiniuka i będą świętowali wspólnie jubileusz. 

Najbliższy przeciwnik zespołu Dietmara Brehmera początku sezonu nie może uznać za  udany. Podopieczni trenera Piotra Kołca nie wygrali jeszcze żadnego meczu w trzeciej lidze. W dotychczasowych meczach zawodnicy z Bydgoszczy stracili sześć bramek i ani razu nie zdołali trafić do siatki przeciwnika. Możemy zatem powiedzieć, ze Beniaminek znad Brdy płaci „frycowe” od samego początku ligi.

Kotwica przystępuje do meczu z Zawiszą z dorobkiem sześciu punktów. W ostatnich dwóch spotkaniach z Kluczevią oraz Bałtykiem Gdynia górą byli piłkarze z Kołobrzegu. Spotkanie z bydgoskim zespołem będzie dla naszej drużyny ważnym meczem w kontekście utrzymania zwycięskiej passy. Dietmar Brehmer będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników oprócz Jakuba Szarpaka, który w środowym meczu w Gdyni obejrzał czerwoną kartkę.

Klub planuje transmisje wideo na swoim Facebooku. Przenieś się na nasz oficjalny profil na Facebooku

 

4. kolejka 3 Ligi gr. II 

Kotwica Kołobrzeg – Zawisza Bydgoszcz

Czas: sobota, 21 sierpnia, godzina 19:46

Miejsce: Stadion miejski im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

 

fot. Kotwica Kołobrzeg