ZAPOWIEDŹ: Po punkty do Jarocina

W najbliższą sobotę podopieczni Dietmara Brehmera zagrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem „Nadmorscy” udadzą się do Jarocina, gdzie zmierzą się z tamtejszą Jarotą. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17:00 na bocznym boisku Jaroty. 

Nasz sobotni rywal plasuje się aktualnie na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. W dotychczasowych czterech spotkaniach zespół z Jarocina zdobył pięć oczek raz wygrywając, dwukrotnie remisując i ponosząc jedną porażkę. Ze względu na pracę nad murawą głównej płyty stadionu w Jarocinie spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg zostanie rozegrane na płycie bocznej zespołu z województwa wielkopolskiego. Jak informuje klub z Jarocina mecz będzie zamknięty dla kibiców obu drużyn. Z informacji, które uzyskaliśmy, Jarota dokłada wszelkich starań by mecz z Kotwicą był transmitowany na żywo.

„Biało-niebiescy” do Jarocina pojadą jako czwarta drużyna w tabeli. Zespół z Kołobrzegu uzbierał w dotychczasowych meczach siedem punktów. Trener Dietmar Brehmer będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników i decyzję o meczowej kadrze podejmie po piątkowych zajęciach.

Kibice naszego klubu będą mogli śledzić losy meczu na naszym Twitterze, gdzie przeprowadzimy relację minutową ze spotkania z Jarotą.

Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

 

5. kolejka III Ligi gr. 2

Jarota Jarocin – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 28. sierpnia, godz. 17:00

Miejsce: boisko boczne na stadionie Jaroty Jarocin

 

fot. Kotwica Kołobrzeg