Dietmar Brehmer po meczu z Olimpią

Szkoleniowiec naszego klubu podsumował środowe spotkanie na szczycie pomiędzy Olimpią Grudziądz a Kotwicą Kołobrzeg. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenera Kotwicy Kołobrzeg.

Dietmar Brehmer, trener Kotwicy Kołobrzeg: – Za nami bardzo ważne spotkanie. Zdobywamy trzy  punkty. Jesteśmy na początku sezonu, także przed nami jeszcze długa droga. Cieszy styl, cieszy zwycięstwo. Jestem zadowolony z drugiej połowy, bo w pierwszej części meczu graliśmy przeciętnie.  Oczywiście byliśmy zdyscyplinowani w defensywie. W ofensywie nas nie było. Na pewno musimy pracować nad tym, aby utrzymać poziom, konsekwencje i jakość na przestrzeni całego meczu. Byliśmy konsekwentni w drugiej połowie i strzeliliśmy bramkę. Byliśmy skuteczni, wygraliśmy 1:0. Zostajemy w tym regionie, bo w sobotę mamy mecz z Janikowem i wracamy do ośrodka, gdzie będziemy przygotowywać się do tego spotkania. Przed nami trudny okres. Wypadł nam Damian Kostkowski, który jest naszym czołowym środkowym obrońcą i jednym z liderów. Musimy zobaczyć co z nim, bo pojechał do szpitala.