ZAPOWIEDŹ: Do Janikowa po kolejne punkty

W najbliższą sobotę przed zawodnikami Kotwicy Kołobrzeg kolejny mecz ligowy. Nasi piłkarze zmierzą się w Janikowie z tamtejszą Unią. Początek spotkania o godzinie 12:00. 

Nasz sobotni rywal plasuje się obecnie na trzynastym miejscu z dorobkiem siedmiu punktów. Unia w obecnym sezonie aż cztery razy przegrała swoje mecze. Dwa razy wygrała i raz podzieliła się punktami z rywalem. Zespół z Janikowa nie wygrał jeszcze w tym sezonie przed własną publicznością. W dotychczasowych spotkaniach domowych Unia Janikowo nie strzeliła żadnej bramki a straciła dwa gole. W czwartek zespół z województwa kujawsko-pomorskiego zakomunikował, że obecnego trenera Unii – Artura Polehojko zastąpi Tomasz Klepczarek. Nowy szkoleniowiec zadebiutuje zatem na ławce trenerskiej w spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg.

Kotwica jedzie do Janikowa w pozytywnych nastrojach. Po środowym zwycięstwie w Grudziądzu nasz zespół wskoczył na drugie miejsce w ligowej tabeli i do pierwszej Olimpii traci już tylko dwa punkty. Zespół Dietmara Brehmera od sześciu kolejek jest niepokonany. Od trzech spotkań nasi piłkarze zachowali również czyste konto. W tym czasie zdążyli strzelić pięć bramek nie tracąc przy tym żadnej. Szkoleniowiec naszego zespołu powinien mieć do dyspozycji wszystkich zawodników. Pod znakiem zapytania stoi występ Damiana Kostkowskiego, który ucierpiał w środowym meczu z Olimpią.

Na naszym Twitterze przeprowadzimy relację live ze spotkania Olimpii z Kotwicą. Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

 

8 kolejka 3 ligi gr. II

Unia Janikowo – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 11 września, godz. 12:00

Miejsce: Stadion miejski im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie