Kotwa walcząca zawsze do końca!

Zespół Dietmara Brehmera rzutem na taśmę zagwarantował sobie trzy punkty i pokonał Błękitnych Stargard 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Rościszewski oraz Grzegorz Goncerz, który trafił do siatki gości w doliczonym czasie gry.

Kotwica zaczęła od ataków na bramkę Błękitnych, ale to goście już w pierwszej minucie mieli stały fragment gry. Na szczęście czujni w defensywie byli zawodnicy trenera Dietmara Brehmera i rozbili dośrodkowanie gości. W siódmej minucie meczu stały fragment z bocznego sektora boiska miała Kotwica. Dośrodkowanie Jakuba Szarpaka prosto pod nogi  Michała Kozajdy, ale strzał naszego obrońcy został zablokowany. W 15. minucie meczu kolejne dośrodkowanie z lewej strony. Do piłki trafił Michał Kozajda, jednak strzał z trudem obronił golkiper gości. Dwie minuty później Kotwa miała kolejna okazje. Tym razem obrońcę Błękitnych minął Dominik Chromiński. Nasz pomocnik oddał strzał, ale ponownie na posterunku był bramkarz Błękitnych. W 21. Minucie Damian Niedojad wygrał pozycję z Damianem Kostkowskim wszedł w pole karne, ale czujny był  Oskar Pogorzelec, który obronił strzał napastnika gości. Na siedem minut przed końcem pierwszej części meczu stuprocentowa sytuacje miał Grzegorz Goncerz. Z lewej strony dośrodkował ponownie aktywny tego dnia Jakub Szarpak. Piłka spadła prosto pod nogi Goncerza, ale uderzył on nieczysto i niestety nie otworzył wyniku spotkania. W 40. Minucie meczu pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Mateusz Rościszewski. Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową. Czujność zachował arbiter liniowy który zasygnalizował bramkę dla Kotwicy.

Druga cześć meczu rozpoczęła się od bardzo nerwowych ruchów z obu stron. W 55. minucie spotkania ładnie do uderzenia zza pola karnego złożył się Piotr Łysiak. Niestety obrońca drużyny gości  wybronił  strzał naszego kapitana głową. W 63. minucie meczu Damian Niedojad zdecydował się na uderzenie lewa noga zza szesnastki. Oskar Pogorzelec niestety był bez szans a goście po pięknym strzale wyrównali wynik spotkania. W następnych minutach dużo gry toczyło się w środku pola. Pięć minut przed końcem Ondrej Jakubov, który pojawił się w drugiej części meczu dośrodkował prosto na głowę  Dominika Chromińskiego. Nasz pomocnik idealnie nabiegł na piłkę uderzył głową, ale futbolówka uderzyła w poprzeczkę a dobitka była już niecelna. Na minutę przed końcem kolejna sytuacje miał Chromiński, ale piłka została zablokowana i wybita na rzut rożny. Po tej akcji piłkę z rzutu rożnego wrzucił Piotr Łysiak. Tam do głowy wyskoczyli Michał Kozajda oraz Damian Kostkowski, który uderzył tak, że futbolówka spadła na głowę Grzegorza Goncerza, który trafił od słupka do siatki Błękitnych.