ZAPOWIEDŹ: Beniaminek przyjedzie do Kołobrzegu

Czas na trzynastą serię rozgrywek trzeciej ligi. Do naszego miasta przyjedzie beniaminek, który jest odkryciem tegorocznych rozgrywek. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00 na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu. 

Podopieczni Łukasza Bandosza plasują się w tabeli tuż za Kotwicą Kołobrzeg. Zespół z Nowych Skalmierzyc zebrał dotychczas dwadzieścia cztery punkty. Siedem wygranych, trzy remisy i dwie porażki to aktualny bilans beniaminka. W tym sezonie zespół z województwa wielkopolskiego uległ tylko Olimpii Grudziądz oraz Zawiszy Bydgoszcz.

Zespół Dietmara Brehmera w dalszym ciągu podtrzymuje passę niepokonanych. Nadmorscy zanotowali dotychczas dziewięć zwycięstw, dwa remisy i jedną porażkę. W dalszym ciągu Kotwica znajduje się na drugim miejscu w tabeli i traci do lidera z Grudziądza tylko jeden punkt. Sztab szkoleniowy będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. W końcowej fazie powrotu na boisko jest tylko Dominik Sadzawicki, który w dalszym ciągu trenuje indywidualnie. Po absencji kartkowej do kadry wraca podstawowy środkowy obrońca Damian Kostkowski. Do dyspozycji trenera będzie również Robert Obst oraz Dawid Cempa, którzy w ostatnim czasie zmagali się z urazami.

 

13 kolejka III Ligi gr. 2

Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Nowe Skalmierzyce 

Czas: sobota, 15 października, godz. 15:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

 

fot. Kotwica Kołobrzeg