Klubowe gadżety w sprzedaży!

W siedzibie klubu przy ulicy Śliwińskiego można nabyć klubowe gadżety. Jeśli jeszcze nie jesteś posiadaczem klubowego szalika, koszulki meczowej czy okolicznościowego proporczyka to idealny moment by nabyć klubowe pamiątki. 

W sprzedaży jest okolicznościowa koszulka meczowa. Można ją nabyć za jedyne 99 złotych. Do kupienia są koszulki w rozmiarach dla dorosłych jak i dla dzieci. Rozmiarówka dziecięca rozpoczyna się od 134 cm a kończy na 158 cm. Dla dorosłych rozmiary zaczynają się od M a kończą na XXL.

Kolejną wartą kupna rzeczą jest klubowy proporczyk, który wydany został specjalnie na 75-lecie Kotwicy Kołobrzeg. Zrobiony z wysokiej jakości materiału.  Cena proporca wynosi 35 złotych.

Trzecią rzeczą, która dostępna jest w ogólnej sprzedaży jest biało-niebieski szalik Kotwicy. Kupisz go za jedyne 35 złotych.

Ostatnim punktem wartym uwagi jest komplet meczowy z nazwiskiem zawodnika występującego w Kotwicy. Zawiera on koszulkę meczową, spodenki oraz getry.  W sprzedaży można nabyć komplet domowy jak i wyjazdowy.