ZAPOWIEDŹ: Czas na derby!

W sobotnie południe wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego spotkania pomiędzy Bałtykiem Koszalin a Kotwicą Kołobrzeg. Zespół Dietmara Brehmera uda się do Koszalina podrażniony po porażce przed własną publicznością z Pogonią Nowe Skalmierzyce. 

Nasz najbliższy rywal plasuje się aktualnie na czternastym miejscu. Zespół prowadzony przez trenera Mariusza Lenartowicza zebrał jak dotychczas trzynaście punktów. Bałtyk w tym sezonie wygrał trzykrotnie, cztery razy podzielił się punktami i aż sześciokrotnie doznał porażki. W poprzedniej kolejce drużyna z Koszalina uległa w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią aż 0:4.

Kotwica w poprzedniej kolejce zakończyła passę bycia niepokonanym od dwunastu spotkań. Od meczu z Bałtykiem zespół z Kołobrzegu będzie musiał walczyć o budowanie nowej passy. Trener Dietmar Brehmer na spotkanie z Bałtykiem Koszalin będzie miał do dyspozycji praktycznie wszystkich zawodników. Do treningów z zespołem po urazach wrócili Dominik Sadzawicki oraz Robert Obst. Jedynym zawodnikiem, który nie będzie brany pod uwagę podczas derbów jest Kacper Aleksiuk, który w dalszym ciągu leczy drobny uraz a do treningów powinien wrócić na początku następnego tygodnia.

Kibice, którzy nie będą mogli zjawić się w Koszalinie mogą śledzić relację live, którą przeprowadzimy na naszym Twitterze. Wystartuje ona równo z pierwszym gwizdkiem sędziego.

Przenieś się na nasz oficjalny profil na Twitterze

14 kolejka III Ligi gr. 2

Bałtyk Koszalin – Kotwica Kołobrzeg

Czas: sobota, 23 października, godz. 12:00

Miejsce: Stadion ZOS w Koszalinie, ul. Andresa 16

 

fot. Kotwica Kołobrzeg