ZAPOWIEDŹ: Pójść za ciosem

Przed nami spotkanie numer siedem przed własną publicznością. Do Kołobrzegu przyjedzie Polonia Środa Wielkopolska. Początek spotkania w najbliższą sobotę o godzinie 15:00.

Nasz sobotni rywal plasuje się obecnie na siódmym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. W obecnym sezonie zespół prowadzony przez Krzysztofa Kapuścińskiego zanotował sześć zwycięstw, trzy remisy i pięć porażek. W poprzedniej kolejce zespół z województwa wielkopolskiego podzielił się punktami z liderem z Grudziądza. Polonia bezbramkowo zremisowała z Olimpią.

Podopieczni Dietmara Brehmera od nowa chcą budować serię bycia niepokonanym. W poprzedniej kolejce „Nadmorscy” pokonali w derbach Bałtyk Koszalin 4:1. W meczu z Polonią sztab szkoleniowy nie będzie miał do dyspozycji Bartosza Kalupy, który w Koszalinie obejrzał czwartą żółtą kartkę. Pod znakiem zapytania stoi również występ Kacpra Aleksiuka, który zmaga się z urazem. Oprócz wymienionej dwójki trener będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników.

 

14 kolejka III Ligi gr. 2

Kotwica Kołobrzeg – Polonia Środa Wielkopolska

Czas: sobota, 30 października, godz. 15:00

Miejsce: Stadion im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu

 

fot. Kotwica Kołobrzeg