Betfan i Kotwica zapraszają do udziału w konkursie!

Z uwagi na to, że BETFAN współpracuje z wieloma trzecioligowymi klubami, nasz partner zaproponował zabawę na ostatnie trzy kolejki, w której możesz wesprzeć Kotwicę Kołobrzeg. 

W ramach akcji kluby III-ligowe przez trzy tygodnie od najbliższego weekendu (5.11-21.11) będą rywalizowały o to, który z nich pozyska najwięcej nowych graczy w BETFAN z minimalnym pierwszym zasileniem konta w wysokości 50 zł. Klub z pierwszego miejsca (który w tym czasie uzbiera najwięcej takich rejestracji z min. depozytem 50 zł) otrzyma dodatkowe 3 000 zł brutto, drużyna z drugiego miejsca otrzyma dodatkowe 2 000 zł brutto, a ekipa z trzeciego miejsca otrzyma od nas dodatkowe 1 000 zł brutto.

Minimalny depozyt wynosi 50 zł z uwagi na naszą ofertę powitalną, czyli CASHBACK 600. CASHBACK 600 to zakład bez ryzyka – czyli jeśli osoba zarejestruje się (z Waszym kodem do rejestracji) w BETFAN po raz pierwszy i wpłaci minimum 50 zł (max 600 zł), a następnie postawi kupon za depozyt, to w przypadku przegranej, w BETFAN zwracamy 100% stawki do 600 zł. Jest to najwyższy CASHBACK na rynku w Polsce.

Zarejestruj się w BETFAN

LICZYMY NA WASZE ZAANGAŻOWANIE! WYGRAJMY TO DLA KOTWICY!